سرویس اقلیم کردستان
آخرین خبرهای اقلیم کردستان
انتشار:  پنج‌شنبه 12 تیر 1399  ::  13:25   

فراکسیون اتحادیه میهنی در پارلمان کردستان:

منافع افرادی که غیرقانونی از اموال عمومی اقلیم کردستان منتفع شده اند را قطع می کنیم

سرویس عراق و اقلیم کردستان- رئیس فراکسیون اتحادیه میهنی در پارلمان کردستان اعلام کرد که اعضای این فراکسیون برای قطع منافع تمامی افرادی که به صورت غیرقانونی از اموال عمومی اقلیم کردستان بهره مند شده اند؛ تلاش می کنند.

به گزارش کردپرس به نقل از سایت خبری خلک، در حالی که قانون اصلاحات در اقلیم کردستان با تصویب هیئت دولت اقلیم از روز گذشته وارد فاز اجرایی شده، جمال حویز رئیس  فراکسیون اتحادیه میهنی در پارلمان کردستان اعلام کردکه این حزب حمایت خود از این اصلاحات را اعلام کرده است.

وی افزود که اتحادیه میهنی کردستان تلاش می کند که قانون اصلاحات اقلیم به بهترین نحو ممکن اجرایی شود.

همچنین گفت که فراکسیون اتحادیه میهنی در پارلمان کردستان (در چارچوب اصلاحات) منافع و سود های تمامی افرادی را که از راه های غیرقانونی از اموال و دارایی های عمومی اقلیم کردستان، استفاده کرده اند، قطع کند.

لازم به ذکر است که اجرای قانون اصلاحات در اقلیم که  از چهارشنبه 11 تیر / 1 جولای آغاز شده و مکانیسم و راهکارهای اقتصادی برای اجرای قانون اصلاحات، در نشست روز گذشته هیئت دولت مورد بررسی قرار گرفت و مسرور بارزانی نخست وزیر اقلیم ،  تاکید کرد که اجرای اصلاحات در همه سطوح و امور اقلیم آغاز شده و هدف از آن تحقق خواسته های اکثریت مردم اقلیم و ایجاد عدالت و حفظ حقوق کارمندان و حقوق بگیران واقعی است.