سرویس کردستان
آخرین خبرهای کردستان
انتشار:  یک‌شنبه 15 تیر 1399  ::  08:07   

تغییرات مدیریتی پسا انتخابات در سقز

سرویس کردستان- در روزهای اخیر شهرستان سقز به کانون تغییرات مدیریتی در استان کردستان تبدیل شده است.

به گزارش کردپرس به نظر می رسد پس از تغییراتی که در انتخابات اسفند ماه در حوزه سقز و بانه شاهد بودیم، دستگاه های اجرایی این شهرستان فرصت یافته اند خود را بازسازی کنند. البته اگر این بازسازی به دور از «باند بازی های» قبلی باشد و شایسته سالاری ملاک قرار گیرد می توان گفت یک نوع از «دیکته» برای انتصاب مدیران در این شهرستان پایان یافته است. 

 براساس خبرهای رسیده؛ ابتدا رضا خضری رئیس آموزش و پرورش بانه تغییر یافت، سپس علیرضا شریفی رئیس دانشگاه پیام نور سقز،  تغییر یافت و بختیار خسروی جای وی را گرفت. بهالدین رشیدزاده ردیس پیام نور بانه نیز جای خود را به مجید پریشان  داد.

در سقز سیدیان  مدیر آموزش و پرورش سقز هم به صدراتش پایان داده شده  و عارفی از مریوان جای وی را گرفت. تغییر اولیایی معاون برنامه ریزی فرمانداری سقز که از چهره های جنجالی انتخابات هم بود و علی محمدیان معاون عمرانی فرمانداری سقز، باقی رحمانی مدیر راه سقز هم از دیگر تغییراتی است که به زودی اتفاق می افتد.

تغییرات لازمه پویایی و حرکت در سازمان هاست به شرطی که جانب انصاف و شایستگی رعایت شود و امید است این مساله هم رعایت شده باشد و شهرستان سقز بعنوان کانون مهم تحولات اجتماعی در غرب ایران و مناطق کردنشین به جایگاه واقعی خود در بعد توسعه برسد.

متاسفانه باندگرایی و وعده دادن های بدون عمل باعث تضعیف موقعیت اقتصادی این شهرستان باسابقه شده، اکنون که در سایه تغییرات آرامشی بر این شهرستان حاکم شده دین مهمی بر گردن همه مسئولان و سرمایه گذاران است که این کمبودها را با تلاش مضاعف جبران کنند.