سرویس ايلام
انتشار:  شنبه 11 مرداد 1399  ::  08:47   

امام جمعه ایلام:

اول آب منزل استاندار، دفتر امام جمعه و مدیر آب و فاضلاب ایلام قطع شود

سرویس ایلام - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در برنامه کلام آدینه صدا و سیمای مرکز ایلام ضمن انتقاد از عملکرد ضعیف مدیریت آبفا استان، عنوان کرد: اول آب منزل استاندار، دفتر امام جمعه و منزل مدیر آب و فاضلاب قطع شود، تا توزیع آب بصورت عادلانه به مناطق حاشیه شهر برسد.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، حجت الاسلام الله نور کریمی تبار با انتقاد از عملکرد مسئولین آب فاضلاب ایلام تصریح کرد: با توجه به وضعیت قطعی مداوم و افت فشار آب در بعضی مناطق شهر ایلام جای تاسف دارد برای برخی مدیران این استان که نمی توانند تدبیر کنند، زیرا با وجود پرآبی سدهای استان مشکل آب وجود ندارد، چرا باید قطع آب داشته باشیم طبیعی است که این نشان ضعف مدیریتی است.  

حجت الاسلام دکتر  کریمی تبار در ادامه با تاکید بر اینکه مدیران باید تلاش کنند ولو به صورت موقت یک راهکار برای مشکل افت فشار آب ارائه دهند و چنانچه محدودیت آب وجود دارد همه مردم ملزم به رعایت و صرفه جویی در مصرف آب هستند.

وی خاطر نشان کرد: اضافه بر قطع آب، توزیع آن برای تمام مناطق باید بصورت یکسان و با اطلاع رسانی قبلی صورت پذیرد.

وی ادامه داد: خواهشی که دارم این هست که اول آب منزل  استاندار، دفتر امام جمعه و منزل مدیر آب و فاضلاب  قطع شود، تا توزیع آب بصورت عادلانه به مناطق حاشیه شهر برسد.

در ادامه ایشان با توصیه به شهروندان خواست: مردم با رعایت نکات بهداشتی و استفاده مداوم از ماسک و پرهیز از برپایی اجتماعات به برنامه ریزی فاصله حداکثری از بیماری کرونا و همکاری با مجاهدت کادر درمان کمک کنند.

دکتر کریمی تبار  همچنین با اشاره به سیر صعودی قیمتها و کاهش ارزش پول ملی گفت: دشمن در داخل کشور دستان مرموزی دارد که در حال آشکار شدن است، وضعیت تورم طبیعی نیست و قابل کنترل است و تثبیت قیمتها خواهان حرکت جهادی مسئولین می باشد.

برچسب‌ها:
#ایران - ایلام
#امام جمعه ایلام، کریمی تبار
#قطعی آب
#حلشیه نشینی
#کنترل گرانی