سرویس ايلام
آخرین خبرهای ايلام
انتشار:  جمعه 21 شهریور 1399  ::  15:37   

فرمانده انتظامی استان ایلام:

امنیت شعب اخذ رأی مرحله دوم انتخابات ایلام تأمین شده است

سرویس ایلام - فرمانده انتظامی استان ایلام با بیان اینکه تدابیر لازم برای تامین امنیت انتظامی و ترافیکی شعب اخذ رای در حوزه جنوب ایلام اندیشیده شده است، گفت: از روز گذشته نیروهای پشتیبانی از مرکز و حوزه‌های شمالی که درگیر انتخابات نیستند به این شعب اعزام شده‌اند.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، سردار نورعلی یاری اظهار داشت: از مردم این حوزه‌ها انتظار می‌رود همانند دور قبل با مجموعه نیروی انتظامی در برگزاری انتخابات همکاری و تعامل لازم را داشته باشند.

وی افزود: طرح تامین امنیت انتخابات از مدت‌ها پیش در انتظامی استان تدوین و به تمام رده‌های اجرایی ابلاغ شده است و جلسات هم‌اندیشی برای حضور باشکوه مردم در پای صندوق‌های رای برگزار شده است.

وی با بیان اینکه روند انتخابات با توجه به شیوع ویروس کرونا متفاوت است، اظهار داشت: واجدان شرایط رای هنگام حضور در پای صندوق های رای ، فاصله گذاری اجتماعی ، زدن ماسک و توصیه و هشدارهای بهداشتی و پلیسی را رعایت  و انتخاب خود را به ساعات آخر رای گیری موکول نکنند.

وی با بیان اینکه امنیت انتخابات مهم‌ترین اصل در این رویداد سیاسی و اجتماعی کشور است، گفت: تمهیدات امنیتی، انتظامی و ترافیکی مورد نیاز برای برگزاری سالم و قانونمند انتخابات از مدت‌ها قبل اتخاذ و هماهنگی‌های لازم در این زمینه انجام شده است.

برچسب‌ها:
#ایران - ایلام
#فرمانده انتظامی ایلام، یاری
#انتخابات مرحله دوم
#دهلران