سرویس کرمانشاه
آخرین خبرهای کرمانشاه
انتشار:  سه‌شنبه 25 شهریور 1399  ::  19:23   

6 کرمانشاهی دیگر قربانی کرونا شدند

سرویس کرمانشاه _  تعداد موارد فوت در اثر ابتلا قطعی به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در استان کرمانشاه ۶ نفر می باشد که از این تعداد پنج مورد فوت مربوط به شهرستان کرمانشاه است.

به گزارش کردپرس رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اعلام این خبر عنوان کرد: در شبانه روز گذشته ۱۷ مورد بیمار مثبت بستری مبتلا به کرونا در استان شناسایی شدند و جمع موارد مثبت بستری به ۳۹۵۵ نفر رسید.

مهدی محمدی افزود: هم اکنون ۳۰۲ بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند.

وی ادامه داد: تعداد موارد فوت در اثر ابتلا قطعی به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در استان ۶ نفر می باشد که از این تعداد پنج مورد فوت مربوط به شهرستان کرمانشاه است.

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اعلام کرد: در شبانه روز گذشته در شهرستان اسلام آباد غرب نیز  یک نفر در اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داد.

وی ادامه داد: با احتساب موارد فوت در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع جان باختگان در اثر ابتلا به کرونا در استان کرمانشاه از ابتدای اپیدمی تا کنون به ۵۵۷ نفر رسید.

محمدی یادآور شد: از ابتدای شروع اپیدمی تا کنون در استان ۱۱۶۸۴ نفر بستری و ۱۰۸۲۹ نفر نیز بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده اند.

وی افزود: همچنین در ۲۴ ساعت گذشته ۷۰ بیمار جدید با علائم بیماری کرونا در بیمارستان‌های استان بستری شده و ۶۳ نفر نیز پس از بهبودی از بیمارستان ترخیص شده اند.