سرویس ايلام
آخرین خبرهای ايلام
انتشار:  چهارشنبه 26 شهریور 1399  ::  09:15   

سومین منتخب مردم ایلام با امام جمعه و فرمانده سپاه استان دیدار کرد

سرویس ایلام - سومین منتخب مردم استان ایلام در مجلس یازدهم با نماینده ولی‌فقیه در استان ایلام و فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) دیدار کرد و عنوان کرد: پیگیر مطالبات به‌حق مردم و رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی و بیکاری به عنوان ریشه مشکلات جوانان خواهم بود.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، حجت‌الاسلام و المسلمین الله‌نور کریمی‌تبار، امام جمعه ایلام با اشاره به وظایف نماینده مجلس در بعد قانونگذاری و نظارت اظهار کرد: انتظاراتی که مردم از نماینده دارند با وظایف نماینده متفاوت و در حیطه کارهای اجرایی و مربوط به دولت است.

وی با بیان اینکه  داشتن وحدت رویه بین نمایندگان منتخب دو حوزه در استان با برنامه‌ریزی بسیار حائز اهمیت است،  تصریح کرد: امیدواریم با دستور کار قرار دادن مشورت و همفکری برای ارائه هرچه بهتر طرح ها و لوایح کارشناسی به کمیسیونهای مختلف مجلس با تشکیل و برخورداری از تیم تخصصی نخبگان استان  بتوانید درپیشبرد اهداف خود که همانا توسعه منطقه است موفق باشید.

کریمی‌تبار به وضعیت نامطلوب اقتصادی، در کنار نوسانات قیمت گذاری اقلام ضروری و مایحتاج مردم استان تاکید و  به رفع مشکلات جوانان در حیطه اشتغال به نماینده مردم استان توصیه کرد که با تلاش شبانه روزی در رفع مشکلات مردم پای کار باشند.

سردار جمال شاکرمی، فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام نیز اظهار کرد: دوره نمایندگی مجلس فرصت خوبی برای پیگیری مسائل و مطالبات مردم خصوصا حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم است که با روحیه جهادی و انقلابی و با استفاده از ظرفیت اتحاد و همبستگی بالای مردم می توان بر مشکلات اقتصادی ، تورم و بیکاری در کشور غلبه کرد.

وی گفت: سپاه با تکیه بر نیروی عظیم بسیج مردمی علاوه بر جنبه های دفاعی ، امنیتی و فرهنگی در تمامی عرصه های موردنیاز کشور اعم از اقتصاد مقاومتی، کمک به جهش تولید، محرومیت زدایی آماده خدمت رسانی به مردم است.

شاکرمی تصریح کرد: قرارگاه شهید مدرس متشکل از کارگروهای نخبگان بسیج در حوزه های مختلف آماده همکاری در زمینه ارائه راهکارهای علمی به نمایندگان مجلس برای حل مشکلات جامعه است.

بهزاد علیزاده، سومین منتخب مردم استان ایلام در مجلس یازدهم نیز در این دیدارهای جداگانه، اظهار کرد: مشارکت پرشور مردم عزیز و زمان شناس که با رعایت پروتکل های بهداشتی در انتخابات شرکت کردند، بهترین پشتوانه برای نمایندگان مجلس برای پیگیری مطالبات بحق مردم و رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی و بیکاری به عنوان ریشه مشکلات جوانان است.

وی گفت: آماده همکاری و تعامل ویژه برای استفاده از ظرفیت پروژه های محرومیت زدایی و سازندگی سپاه در استان ایلام برای رفع  محرومیت و اشتغالزایی در استان هستم.

علیزاده ابراز امیدواری کرد به لطف خداوند بتوانم دِین خود را به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی و خون شهدا ادا کنم.

برچسب‌ها:
#ایران - ایلام
#نماینده ایلام در مجلس، علیزاده
#دیدار با امام جمعه و فرمانده سپاه