سرویس آذربايجان غربي
آخرین خبرهای آذربايجان غربي
انتشار:  چهارشنبه 26 شهریور 1399  ::  11:13   

دستگیری عامل حیوان آزاری در بوکان/ تلاش برای شناسایی سایر مجرمان ادامه دارد

سرویس آذربایجان غربی- فرمانده نیروی انتظامی بوکان گفت:  در پی انتشار فیلم حیوان آزاری (نزاع سگ ها) در فضای مجازی بوکان، یک نفر از عوامل دستگیر شده و تلاش ها برای شناسایی سایر مجرمان ادامه دارد.

سرهنگ سلمان حیدری در این خصوص اظهار کرد: در پی انتشار فیلم حیوان آزاری در بوکان، موضوع شناسایی و دستگیری عامل یا عاملین آن در دستور کار این انتظامی قرار گرفت.

او ادامه داد: با تلاش شبانه‌روزی عوامل این انتظامی و همکاری صمیمانه مردم، یکی از عوامل این اقدام ناپسند شناسایی و دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضایی ارجاع گردید.

فرمانده نیروی انتظامی بوکان در خصوص جزییات فیلم گفت: این فیلم متعلق به یکی از روستاهای اطراف بوکان بوده که حدود ۴ ماه قبل رخ داده و تاکنون تنها یک نفر شناسایی شده است.

حیدری تصریح کرد: حیوان آزاری مغایر قانون است و با کسانی که اقدام به حیوان آزاری(کشتار،نزاع سگ ها،نزاع خروس و... ) نمایند برابر قانون برخورد خواهد شد.

به گزارش کردپرس، اواسط مرداد ماه نیز، در پی دستگیری مجرمان حیوان آزاری و برگزاری نزاع سگها در سردشت، مقام قضایی این شهرستان، برای اولین بار در ایران  برای مجرمان حکم شلاق تعیین کرد.