سرویس ايلام
آخرین خبرهای ايلام
انتشار:  سه‌شنبه 8 مهر 1399  ::  08:10   

اختصاص ۴۰ میلیارد تومان برای محرومیت زدایی در ملکشاهی و هلیلان

سرویس ایلام - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام در نشست قرارگاه محرومیت زدایی استان که با حضور ولی زاده نماینده بنیاد مستضعفان کشور برگزار شد، از اختصاص ۴۰ میلیارد تومان برای محرومیت زدایی در دو شهرستان ملکشاهی و هلیلان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، احمد کرمی ضمن قدردانی از نگاه مسئولان بنیاد مستضعفان کشور به استان، گفت: با اختصاص اعتبارات بسیار خوب به استان برنامه ریزی خوبی در ذیل قرارگاه محرومیت زدایی استان شکل گرفته و بخش خوبی از آن هم محقق شده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار با تأکید بر پیگیری مدیران دستگاه‌های اجرایی و زیرمجموعه قرارگاه محرومیت زدایی در اجرای مصوبات و جذب اعتبارات، اظهار کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی با فعال کردن روابط عمومی‌ها نسبت به مستندسازی اقدامات صورت گرفته و ارائه گزارشات در قرارگاه محرومیت زدایی اقدام کنند.

وی در ادامه به سفر منصوری رئیس بنیاد علوی به شهرستان محروم هلیلان اشاره کرد و بیان کرد: در این سفر بیش از ۴۰ میلیارد تومان اعتبارات عمرانی و تسهیلات اشتغال زایی به شهرستان‌های محروم هلیلان و ملکشاهی تخصیص یافت.

معاون استاندار ایلام به پروژه‌های تعریف شده در قرارگاه محرومیت زدایی برای شهرستان هلیلان اشاره کرد و گفت: این پروژه‌ها در حوزه راهسازی، پل سازی، تکمیل پمپاژها، آبرسانی به روستاها و زمین‌های کشاورزی، بخش عمرانی بهداشت و درمان و … قرار دارند.

وی افزود: علاوه بر اعتبارات مصوبات مذکور برخی مصوبات کلی هم داشتیم به عنوان مثال کمک به احداث زمین چمن مصنوعی، کمک به احداث خانه‌های بهداشت و … بود که بایست پیگیری‌های لازم در این موارد نیز صورت گیرد.

برچسب‌ها:
#ایران - ایلام
#معاون عمرانی استاندار ایلام، کرمی
#محرومیت زدایی
#ملکشاهی
#هلیلان