سرویس کردستان
آخرین خبرهای کردستان
انتشار:  چهارشنبه 9 مهر 1399  ::  11:33   

شهردار سنندج:

پروژه سنه سنتر سنندج به تصویب هیات سرمایه‌گذاری خارجی رسید

سرویس کردستان- شهردار سنندج گفت: در راستای حمایت دولت از سرمایه‌گذاران خارجی پروژه مجتمع تجاری سنه سنتر که با مشارکت سرمایه‌گذار خارجی از اقلیم کردستان عراق در حال اجرا است به تصویب هیات سرمایه‌گذاری خارجی رسید.

به گزارش خبرگزاری کُردپرس، حشمت‌اله صیدی در جمع خبرنگاران اظهار کرد:  از طریق ویدیو کنفرانس طرح پروژه مجتمع تجاری "سنه سنتر" ارائه و این طرح به تصویب هیات سرمایه گذاری خارجی رسید.
شهردار سنندج اظهار کرد: با هدف انتقال و جابجایی بازارچه تاناکورا احداث پروژه مجتمع تجاری "سنه سنتر" در دستور کار قرار گرفت.

وی گفت: عملیات احداث این پروژه با مشارکت سرمایه‌گذار خارجی از اقلیم کردستان با سرمایه‌گذاری 300 میلیارد تومانی با مشارکت شهرداری سنندج در حال انجام است.

وی اعلام کرد: در راستای حمایت دولت از سرمایه‌گذاران خارجی، پروژه مجتمع تجاری "سنه سنتر" که با مشارکت سرمایه‌گذار خارجی از اقلیم عراق آغاز شده به تصویب هیات سرمایه‌گذاری خارجی رسید.

صیدی گفت: پروژه مجتمع تجاری "سنه سنتر" در زمینی به مساحت بیش از  6 هزار مترمربع و مساحت عرصه بیش از ۱۵ هزار و 500 مترمربع  در بلوار پاسداران در حال احداث است.

شهردار سنندج خاطرنشان کرد: پروژه مجتمع تجاری "سنه سنتر" در 6 طبقه شامل 4 طبقه تجاری و دو طبقه پارکینگ احداث می‌شود.