سرویس ايلام
آخرین خبرهای ايلام
انتشار:  پنج‌شنبه 10 مهر 1399  ::  12:40   

مراکز اجتماعی فرهنگی مناطق حاشیه ای ایلام و ملکشاهی تجهیز شد

سرویس ایلام - مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری ایلام از تجهیز مراکز اجتماعی فرهنگی مستقر در مناطق حاشیه نشین شهرایلام و ملکشاهی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، عهدیه طهماسبی در توضیح جزییات این خبر توضیح داد: با هدف پیشگیری کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی در مناطق حاشیه نشین شهر ایلام و ملکشاهی مراکز اجتماعی فرهنگی (کتابخانه ها، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، مراکز آموزشی فنی وحرفه ای، نیروی انتظامی، باشگاه های ورزشی، پارک ها و فضای سبز، مدارس آموزش و پرورش و مراکز خدمات درمانی) مستقر در مناطق حاشیه بانبرز، بانبور، سبزی آباد و محله کارخانه نمک و شهرستان ملکشاهی از محل اعتبارات  سال ۹۸ امور اجتماعی تجهیز شده است.

وی گفت: انجام امور فرهنگی اجتماعی و ارائه خدمت به مردم باید با نگاه جامع و با هم افزایی و مشارکت همه جانبه صورت پذیرد و تعصبات دستگاهی نباید جایگاهی در تصمیمات داشته باشد.

طهماسبی خاطرنشان کرد: از محل اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای  حوزه امور اجتماعی  برای ۴محله در سطح شهرستان ایلام و چندین محله در شهرستان ملکشاهی به مبلغ ۱.۳ میلیارد تومان تخصیص یافته که در محلات کم برخوردار شهرستان ایلام و ملکشاهی  هزینه شده است.

مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری ایلام تصریح کرد: خدمات باید عینی، محسوس و ملموس باشد و منجر به ایجاد نشاط اجتماعی و کاهش آسیب های اجتماعی در سطح محلات شود.

برچسب‌ها:
#ایران - ایلام
#مدیرکل امور اجتماعی استانداری ایلام، طهماسبی
#تجهیز مراکز حاشیه ایلام
#ملکشاهی