سرویس کرمانشاه
آخرین خبرهای کرمانشاه
انتشار:  پنج‌شنبه 10 مهر 1399  ::  17:00   

تنها در 24 ساعت گذشته؛

123 بیمار جدید کرونایی در کرمانشاه بستری شدند

سرویس کرمانشاه _ تنها در ۲۴ ساعت گذشته ۱۲۳ بیمار جدید با علائم بیماری کرونا در بیمارستان‌های استان کرمانشاه بستری شده اند.

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اعلام این خبر اظهار داشت: در شبانه روز گذشته ۳۹ مورد بیمار مثبت بستری مبتلا به کرونا در استان شناسایی شدند و جمع موارد مثبت بستری به ۴۶۴۵ نفر رسید.
وی گفت: همچنین در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰۲ مورد بیمار سرپایی نیز در استان  شناسایی شدند و جمع موارد سرپایی مثبت در استان به ۱۵۵۰۴ نفر رسید.
مهدی محمدی گفت: هم اکنون ۴۷۶ بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند.
وی داد: تعداد موارد فوت در اثر ابتلا قطعی به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در استان ۶ نفر می باشد که از این تعداد چهار مورد فوت مربوط به شهرستان کرمانشاه است.
رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه عنوان کرد: در شبانه روز گذشته در شهرستان اسلام آباد غرب و هرسین نیز هر کدام یک نفر در اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند.
وی افزود: با احتساب موارد فوت در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع جان باختگان در اثر ابتلا به کرونا در استان کرمانشاه از ابتدای اپیدمی تا کنون به ۶۲۲ نفر رسید.
محمدی گفت: از ابتدای شروع اپیدمی تا کنون در استان ۱۳۱۱۳ نفر بستری و ۱۲۰۲۱ نفر نیز بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده اند.
وی ادامه داد: همچنین در ۲۴ ساعت گذشته ۱۲۳ بیمار جدید با علائم بیماری کرونا در بیمارستان‌های استان بستری شده و ۱۰۰ نفر نیز پس از بهبودی از بیمارستان ترخیص شده اند.