سرویس ايلام
آخرین خبرهای ايلام
انتشار:  دوشنبه 14 آبان 1397  ::  16:09   

چتر حمایتی مؤسسه خیریه حضرت زهرا (س) بر سر مستمندان ایلامی

سرویس ایلام- عضو هیأت مدیره موسسه خیریه حضرت زهرا (س) گفت: حمایت‌های مؤسسه خیریه حضرت زهرا (س) از مستمندان ایلامی ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، هادی کرمی گفت: این موسسه به نمایندگی از موسسه مرکزی، در راستای فعالیت های حمایتی، امدادی، فرهنگی و اجتماعی خود با هدف خدمتگزاری به مستمندان جامعه ایفای وظیفه می کند و موسسه مرکزی در تهران به همت 32 تاجر خیر به شایستگی مدیریت می شود.

این عضو شورای اسلامی شهر ایلام و عضو فعال هیأت مدیره موسسه خیریه حضرت زهرا(س) در ادامه افزود: موکب مادرم زهرا سلام الله علیها، وابسته به این موسسه هر ساله از دهم صفر تا پایان تردد زائران اربعین حسینی، از زائران و مسافران کربلا پذیرایی می کند.

کرمی افزود: این موکب با مشارکت هیأت های مذهبی صاحب الامر،مکتب المهدی، مکتب الزهرا، وموسسه خیریه حضرت زهرا فعالیت می کند.و تاکنون 25 میلیون تومان جهت ارائه خدمات و پذیرایی به زائران اربعین هزینه کرده است.

وی  در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: این موسسه در مبحث تغذیه، دارو و نوشت افزار تحصیلی فرزندان خانواده های نیازمند 394 خانواده را تحت پوشش دارد.

هادی کرمی همچنین گفت: سال گذشته حدود 2 میلیارد و 850 میلیون تومان از طریق موسسه خیریه حضرت زهرا جذب کرده ایم که از این مبلغ 20 درصد آن را نمایندگی خیریه ایلام جذب نموده است و کل مبلغ جهت خانواده های تحت پوشش هزینه شده است.

وی افزود: به عنوان مثال برای تأمین جهیزیه زوج های تحت حمایت تا کنون به هر زوج دو میلیون و هفتصدهزارتومان هزینه می شد که خوشبختانه امسال این مبلغ به سه میلیون و ششصدهزار تومان افزایش یافته است و تاکنون جهیزیه یکصد زوج جوان هدیه شده است. نکته قابل توجه این است که همه مساعدت های این موسسه به نیازمندان با رعایت همه جوانب محرمانه و حفظ عزت و آبروی خانواده های تحت حمایت انجام می پذیرد.

کرمی عنوان کرد: در راستای افزایش خدمات حمایتی به نیازمندان، انتظار می رود متدینین و خیرین محترم، با مشارکت در این امر خداپسندانه، با اهدای کمک های نقدی و جنسی خود این موسسه خیریه را مدد فرمایند.

اخبار کردپرس را در سایت جدید دنبال کنید