سرویس کرمانشاه
آخرین خبرهای کرمانشاه
انتشار:  دوشنبه 14 آبان 1397  ::  16:49   

آغاز توزیع لاستیک ویژه ناوگان تاکسیرانی کرمانشاه با قیمت مصوب

سرویس کرمانشاه - مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه گفت: حدود 7هزار تاکسی با پلاک «ت» در سطح شهر کرمانشاه فعالیت دارند.

به گزارش خبرنگار کردپرس، سجاد سلیمانی به برنامه ریزی برای توزیع بیش از یک هزار و 700 حلقه انواع لاستیک خودروهای تاکسی،‌ پژو و سمند اشاره کرد و افزود: توزیع این لاستیک‌ها ‌با قیمت مصوب ‏از طریق شرکت تعاونی تاکسیرانی آغاز شده است.‏

وی اظهار کرد: دراین طرح، خودروهای زیر مدل سال 96 می توانند با در دست داشتن کارت شهری و کارت خودرو، لاستیک مورد نظر خود را با قیمت مناسب از طریق شرکت تعاونی دریافت کنند.

سلیمانی با بیان اینکه مالکان خودروهای تاکسی پژو و سمند می‌توانند برای ثبت نام و اخذ حواله لاستیک تعاونی در اسرع وقت ‏به شرکت تعاونی تاکسیرانان، واقع در دیزل آباد خیابان 102، جنب منابع طبیعی مراجعه کنند، افزود: تاکسیرانان توجه داشته باشند بعد از اخذ حواله لاستیک، به عامل های از قبل مشخص شده از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت مراجعه و لاستیک خود را تحویل گیرند.

وی افزود: شماره تلفن 8338246565و شماره پیامک 30001815 سامانه‌هایی هستند که شهروندان کرمانشاهی می‌توانند برای درمیان گذاشتن نظرات و پیشنهادات خود با مسئولان سازمان تاکسیرانی از آن استفاده کنند.

اخبار کردپرس را در سایت جدید دنبال کنید