سرویس ايلام
آخرین خبرهای ايلام
انتشار:  سه‌شنبه 15 آبان 1397  ::  09:09   

مشاور استاندار ایلام؛

هر جریانی که دنبال سوءاستفاده از جریان دانشجویی باشد، مطرود است

سرویس ایلام- مشاور استاندار ایلام در جمع اعضای انجمن اسلامی دانشگاه ایلام با تأکید بر روح مطالبه‌گری جنبش دانشجویی، عنوان کرد: هر جریانی که دنبال سوءاستفاده از جریان دانشجویی باشد، مطرود است.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، حسین فرهادی بابادی گفت: انجمن اسلامی حامل یک تفکر و دارای بیش از 80 سال سابقه است و به هیچ وجه حذف شدنی نیست اما در مقابل کسانی حذف خواهند شد که برای امیدواری مردم می آیند و سپس در راستای ناامید کردن مردم قدم بر می‌دارند.

وی تأکید کرد: باید از استقلال خود مراقبت و مواظب باشید که ابزار عده ای خاص تبدیل نشوید؛ اصل و روح انجمن اسلامی مطالبه گری است لذا نباید از اصل خود دور بماند.

فرهادی فضای دانشگاه ها را در سال های گذشته مثبت و آزاد ندانست و افزود: به همین دلیل مشکلاتی برای دانشجویان پدید می آمد و انتقادات دانشجویان با برخوردهایی مواجه می شد که در شأن دانشگاه، انجمن و دانشجویان نبود.

مشاور استاندار ایلام تصریح کرد: دانشجویان نیازمند رفتار مهربانانه هستند؛ حتی اگر بخواهیم حق را بگوییم باید در قالب گفتار صحیح بیان شود تا از جانب دانشجویان پذیرفته شود.

وی یادآور شد: ابتدای فعالیت دانشجویان در انجمن های اسلامی، برگزاری نماز جماعت در دانشگاه ها بود و پس از آن در نهضت ملی شدن صنعت نفت، 16 آذر، انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، ستاد تبلیغات جنگ و دیگر حوادث نقش آفرینی کردند.

فرهادی بابادی خاطرنشان کرد: فضای امروز کشور نیازمند اتحاد و دوستی است زیرا دشمن همواره به دنبال ایجاد تنش و اختلاف بین نیروهای انقلاب بوده است.

وی با اشاره به این که تحلیل های دشمنان در مورد مردم ایران خطاست و هنوز هم نتوانسته اند مردم ایران را بشناسند، تأکید کرد: ما هم به فرموده رهبری نباید فریب خنده های دشمن را بخوریم؛ مشکل بنده با امپریالیست است و نباید فریب تهدیدها را خورد.

مشاور استاندار ایلام گفت: وقتی دشمن در حال رقص شمشیر است، «سپر انداختن و طعنه به شمشیر» خطاست.

فرهادی ضمن تأکید بر همگرایی دوسویه دولت و مردم برای رفع مشکلات کشور، توضیح داد: همگرایی سپاه، بسیج، نیروی انتظامی و سایر نیروها با مدیریت استاندار ایلام موجب خلق حماسه باشکوه پذیرایی از زوار اربعین در مهران شد.

اخبار کردپرس را در سایت جدید دنبال کنید