سرویس ايلام
آخرین خبرهای ايلام
انتشار:  سه‌شنبه 15 آبان 1397  ::  16:11   

رییس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام خبر داد؛

خدمت رایگان 56 متخصص و فوق تخصص جراحی پلاستیک در ایلام

سرویس ایلام- رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام از خدمت رسانی رایگان 56 متخصص و فوق تخصص جراحی پلاستیک در ایلام از آخر آبان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، دکتر کریم همتی در مورد این عمل خیرخواهانه توضیح داد: طی روزهای اخیر همراه با استاندار محترم و برخی از مدیران استانی با موسسه خیریه مرهم در تهران به رایزنی پرداختیم که با توجه به شرایط استان و محرومیت منطقه، اعزام یک تیم جراحی به استان ایلام جهت ارائه خدمات تخصصی به مردم مورد درخواست قرار گرفت.

وی افزود: موسسه مرهم خوشبختانه از این درخواست استقبال کرد و قرار شده که یک تیم متشکل از ۵۶ متخصص و فوق تخصص از جراحان مشهور کشور جهت انجام اعمال جراحی شامل شکاف لب و کام، ناهنجاریهای بدو تولد، جمجمه، سر و صورت در ایلام استقرار یابند.

همتی گفت: این تیم در بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام از ۳۰ آبان لغایت ۴ آذر مستقر خواهند شد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ابراز کرد: همچنین ۶ اتاق عمل با تمام تجهیزات و امکانات در بیمارستان امام خمینی(ره)ایلام در اختیار این تیم جراحی قرار خواهد گرفت.

وی خاطرنشان کرد: افراد واجدالشرایط برای ثبت نام به مراکز بهداشتی درمانی و خانه‌های بهداشت سطح استان از امروز تا ۳۰ آبان مراجعه و یا در لینک بارگذاری شده در سایت دانشگاه علوم پزشکی ایلام ثبت نام نمایند.

دکتر همتی بیان داشت: تمامی خدمات و اعمال جراحی در بیمارستان امام خمینی (ره) توسط این تیم جراحی به صورت رایگان ارائه خواهد شد.

وی ادامه داد: این تیم همچنین در مدت حضور خود در ایلام تعداد ۸ کارگاه آموزشی جهت آموزش مفاهیم مورد نظر به جامعه هدف با همکاری دانشگاه علوم پزشکی، استانداری، سازمان بهزیستی، شهرداری و صدا و سیما برگزار خواهند کرد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام همچنین در ادامه سخنان خود از اختصاص ۸ اتاق در کلینیک تخصصی و فوق تخصصی فجر انقلاب شهر ایلام به تیم پزشکی موسسه خیریه مرهم جهت انجام امور توانبخشی و طب فیزیکی خبر داد.

دکتر همتی یادآورشد: حضور تیم جراحی موسسه خیریه مرهم در استان ایلام، اقدامی بسیار نیکو و خداپسندانه است و قطعاً خدماتی که ارائه خواهند کرد مورد رضایت جامعه هدف قرار خواهد گرفت.

عضو گروه جراحی پلاستیک دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: تیم پزشکی جراحان پلاستیک ایران به مداوای رایگان نیازمندان ایلامی می‌پردازند.

اخبار کردپرس را در سایت جدید دنبال کنید