سرویس آذربايجان غربي
آخرین خبرهای آذربايجان غربي
انتشار:  چهارشنبه 16 آبان 1397  ::  19:21   

در 3 حادثه جداگانه در محورهای مواصلاتی به شهرستان پیرانشهر:

1 نفر فوت و 7 نفر مصدوم شدند

سرویس آذربایجان غربی_ در سه تصادف جداگانه که در محورهای مواصلاتی به شهرستان پیرانشهر اتفاق افتاد ، 1 نفر فوت و 7 نفر هم مصدوم شدند.

به گزارش خبرنگار کردپرس، در 3 حادثه ای که در روز چهارشنبه ( 16 آبان) در محورهای مواصلاتی به شهرستان پیرانشهر اتفاق افتاد متأسفانه 1 نفر فوت و 7 نفر هم مصدوم شدند.

در اولین حادثه که مقارن با ساعت 15 بعدازظهر و بر اثر برخورد یک دستگاه سواری پژو پارس با یک دستگاه سواری سمند سورن در محل روستای " چیانه"  در محور پیرانشهر به سردشت اتفاق افتاد، متأسفانه یک نفر فوت و 5 نفر نیز بشدت مصدوم شدند.

 مصدومان این حادثه بلافاصله توسط نیروهای امداد جاده ای و مرکز فوریتهای پزشکی 115 به مراکز درمانی پیرانشهر و ارومیه منتقل شدند.

 در حادثه دوم نیز یک دستگاه تراکتور حامل چغندرقند در محل روستای جران پیرانشهر واژگون شد که خوشبختانه با هوشیاری به موقوع راننده ، این حادثه هیچ گونه تلفات جانی در بر نداشت و فقط خسارات مالی به تراکتور وارد شد.

در سرومین حادثه نیز یک دستگاه سواری پژو پارس با یک دستگاه نیسان در نزدیکی روستای " سه گردکان" در محور پیرانشهر به سردشت اتفاق افتاد که متأسفانه بر اثر این حادثه 2 نفر بشدت مصدوم شدند که توسط نیروهای اورژانس جاده ای به مراکز درمانی شهرستان منتقل شدند.

همچنین در حادثه ی تصادف جداگانه نیز که روز شه شنبه (15 آبان) در محور ارومیه به تبریز اتفاق افتاد متاسفانه 2 نفر از شهروندان پیرانشهری جان خود را از دست دادند.

محورهای منتهی به شهرستان پیرانشهر بعلت کم عرض بودن و نبود شرایط استاندارد تردد هر چند وقت یک بار شاهد حوادث تلخ جاده ای می باشد که تا کنون خانواده های بیشماری داغدار این موضوع شده اند.