سرویس آذربايجان غربي
آخرین خبرهای آذربايجان غربي
انتشار:  چهارشنبه 16 آبان 1397  ::  19:21   

در 3 حادثه جداگانه در محورهای مواصلاتی به شهرستان پیرانشهر:

1 نفر فوت و 7 نفر مصدوم شدند

سرویس آذربایجان غربی_ در سه تصادف جداگانه که در محورهای مواصلاتی به شهرستان پیرانشهر اتفاق افتاد ، 1 نفر فوت و 7 نفر هم مصدوم شدند.

به گزارش خبرنگار کردپرس، در 3 حادثه ای که در روز چهارشنبه ( 16 آبان) در محورهای مواصلاتی به شهرستان پیرانشهر اتفاق افتاد متأسفانه 1 نفر فوت و 7 نفر هم مصدوم شدند.

در اولین حادثه که مقارن با ساعت 15 بعدازظهر و بر اثر برخورد یک دستگاه سواری پژو پارس با یک دستگاه سواری سمند سورن در محل روستای " چیانه"  در محور پیرانشهر به سردشت اتفاق افتاد، متأسفانه یک نفر فوت و 5 نفر نیز بشدت مصدوم شدند.

 مصدومان این حادثه بلافاصله توسط نیروهای امداد جاده ای و مرکز فوریتهای پزشکی 115 به مراکز درمانی پیرانشهر و ارومیه منتقل شدند.

 در حادثه دوم نیز یک دستگاه تراکتور حامل چغندرقند در محل روستای جران پیرانشهر واژگون شد که خوشبختانه با هوشیاری به موقوع راننده ، این حادثه هیچ گونه تلفات جانی در بر نداشت و فقط خسارات مالی به تراکتور وارد شد.

در سرومین حادثه نیز یک دستگاه سواری پژو پارس با یک دستگاه نیسان در نزدیکی روستای " سه گردکان" در محور پیرانشهر به سردشت اتفاق افتاد که متأسفانه بر اثر این حادثه 2 نفر بشدت مصدوم شدند که توسط نیروهای اورژانس جاده ای به مراکز درمانی شهرستان منتقل شدند.

همچنین در حادثه ی تصادف جداگانه نیز که روز شه شنبه (15 آبان) در محور ارومیه به تبریز اتفاق افتاد متاسفانه 2 نفر از شهروندان پیرانشهری جان خود را از دست دادند.

محورهای منتهی به شهرستان پیرانشهر بعلت کم عرض بودن و نبود شرایط استاندارد تردد هر چند وقت یک بار شاهد حوادث تلخ جاده ای می باشد که تا کنون خانواده های بیشماری داغدار این موضوع شده اند.

 

 

 

اخبار کردپرس را در سایت جدید دنبال کنید