سرویس ایران
آخرین خبرهای ایران
انتشار:  پنج‌شنبه 17 آبان 1397  ::  11:30   

رهبر جنبش امت اسلامی آمریکا در نشست خبری؛

به آمریکا باز میگردم/ سیاست غلط آمریکا باعث پایانش می شود

سرویس ایران- رهبر جنبش امت اسلامی آمریکا خطاب به مسئولان آمریکایی گفت:این شعار مرگ بر امریکا نیست که باعث نابودی آمریکا می شود بلکه این سیاست های شماست که باعث پایان آمریکا خواهد شد.من از شما وطن‌پرست تر هستم و به آمریکا برمیگردم و چرا که آمریکا با عرق من ساخته شده است.

به گزارش کُردپرس،《لوئیس فراخان》 رهبر جنبش امت اسلامی آمریکا در نشست خبری که صبح امروز در شبکه خبری پرس تی وی برگزار شد، از سیاست های تکروانه امریکا انتقاد کرد.

رهبر جنبش امت اسلامی آمریکا اظهار کرد:به نام خدایی که ما را آفرید و به نام مهدی موعود(عج) که روزی خواهد آمد و جهان را نجات خواهد داد سخنان خود را آغاز می‌کنم.

وی ادامه داد: دشمنان اسلام قصد دارند ما را از خدایمان جدا کنند و ما را با دانشی از بی دانشی درگیر کنند. 

وی افزود:من افتخار می کنم که در این مقطع در ایران حضور دارم و از آیت الله خامنه ای رهبر ایران و دکتر محسن رضایی تشکر می کنم و از دکتر فواد ایزدی که این فرصت را در اختیار من قرار دادند تا به سخنرانی بپردازم تشکر می کنم.

رییس جنبش اسلامی آمریکا با ابراز خوشحالی از حضور در شهر مقدس قم، ابراز داشت: من به شهر قم دعوت شدم و برای دانشجویان سخنرانی داشتم و همین طور توانستم با آیت الله مکارم شیرازی دیداری داشتم. بر همین اساس از مردم ایران به دلیل مهمان نوازی که از من داشتند تشکر کنم .

وی با ابراز نارضایتی از نوع برخورد رسانه‌ها با وی در جریان حضور در  ایران، بیان داشت: از برخورد رسانه ها درباره دیدار من از کشور ایران راضی نیستم، زیرا رسانه‌های جهانی برخورد خوبی با من نداشتند. هر چند از رسانه‌هایی که تحت تاثیر جریان صهیونیسم هستند انتظار بیشتری نمی‌رود.

فراخان با اشاره به کلام الله، بیان داشت: خداوند در قرآن می فرماید؛ برخی کلام خدا را تحریف می کنند. بر همین اساس من نیز انتظار ندارم که رسانه ها شخصیت و اعتبار من را تحریف نکنند.

وی ادامه داد: باید از آنها پرسید از چه چیزی می‌ترسند که درباره لوییس فراخان این‌گونه تحریف می کنند. شاید آنها از شیطان می‌ترسند؟ باید ابراز کنم که امروز روزی است که چهره واقعی شیطان مشخص می‌شود و این ماموریت بر عهده من است تا چهره شیطانی بسیاری را آشکار کنم. 

وی ادامه داد: در قرآن خداوند بحثی با شیطان دارد. شیطان به خداوند می گوید که به خاطر اینکه من را منحرف دانستی من نیز به دنبال این هستم که بندگان تو را منحرف کنم، بر همین اساس خداوند این وعده را داده که هرکس به راه شیطان برود قطعا به جهنم می رود.

وی درباره اصالت راه الهی، بیان داشت: راه اسلام چیست؟ آیا جز راهی که در مسیحیت و یهود است؟

لوییس فراخان با انتقاد از تهدید مقامات آمریکایی مبنی بر حضور او در ایران گفت: من روی صورتم با کسانی است که به من هشدار دادند همانطور که به ایران رفتی همان جا بمان.چطور به من می گویید که به آمریکا برنگردد چرا که آمریکا با عرق من ساخته شده من به آمریکا باز خواهم گشت چون وطنم است.

رهبر جنبش امت اسلامی آمریکا با مخاطب قرار دادن‌ رییس جمهور ایالات متحده گفت:می خواهم از رییس جمهور خواهش کنم که مراقب باشد تا به وسیله متحدان آمریکا ماشین‌ جنگ در منطقه روشن‌ نشود چرا که این پایان‌ آمریکا را رقم‌ خواهد زد.

وی ادامه داد:این شعار مرگ بر امریکا نیست که باعث نابودی آمریکا می شود بلکه این سیاست های شماست که باعث پایان آمریکا خواهد شد.

اخبار کردپرس را در سایت جدید دنبال کنید

برچسب‌ها:
#آمریکا