سرویس کردستان
آخرین خبرهای کردستان
انتشار:  شنبه 19 آبان 1397  ::  11:42   

مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان در گفت و گو با کرد پرس

پیست موتور سواری بیجار به زودی احداث می شود

سرویس کردستان- مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان گفت: مراحل ساخت پیست موتور سواری بیجار به زودی آغاز خواهد شد.

حامد جولایی در گفتگو با خبرگزاری کردپرس با اشاره به بازسازی استادیوم ۱۷ شهریور شهرستان بیجار، گفت:بخشی استادیوم ۱۷ شهریور بیجار تا پایان سال جاری بازسازی خواهد شد و بخش رختکن و سرویس بهداشتی استادیوم هم ساخته می شود که بحث جایگاه تماشاگران هم در پروژه های جدید سال آینده شروع خواهد خورد.

وی در رابطه با تعویض کفپوش سالن دوهزار نفری بیجار گفت: پیمانکار کفپوش سالن دوهزار نفری بیجار مشخص شده و در روزهای آینده کفپوش سالن تعویض می شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان یادآور شد: استخر ۱۷ شهریور بیجار تا اوایل سال ۹۸ به بهره برداری خواهد رسید و ردیف بودجه تعمیر و تجهیز ورزش بیجار در سال ۹۸ مناسب است.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان بیجار هم در گفتگو با خبرگزاری کردپرس با اعلام اینکه هیات های ورزشی بیجار باید خودشان مربی پرورش دهند گفت:برخی از هیات های ورزشی توانایی پرورش مربی را ندارند و انتظار دارند که از شهرهای دیگر مربی دعوت کنیم و برخی مسائل ورزشی برای روسای هیات های ورزشی تازگی دارد که این یک معضل بزرگ در ورزش می‌باشد.

افشین فرخیان در رابطه با بودجه هیات های ورزشی افزود:بودجه ورزش و جوانان شهرستانهارا اداره کل تعیین میکند و از زمان ریاست بنده هیچ بودجه ای تزریق نشده و تا این لحظه هیچ یک از شهرهای استان بودجه ای دریافت نکرده اند.

وی خاطرنشان کرد:در ورزش باید دو بعد اهمیت خاصی داشته باشد که یک بعد همگانی کردن رشته ورزشی است و بعد دیگر تخصصی و قهرمانی کردن رشته ورزشی است که هیات بوکس شهرستان بیجار به بعد قهرمانی رسیده است.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان بیجار در پایان تاکید کرد:برنامه های هفته تربیت بدنی سال جاری چشمگیر نبود و این مسئله را کم کاری هیات های ورزشی میدانم که در سال آینده باید جبران شود.

اخبار کردپرس را در سایت جدید دنبال کنید