سرویس ايلام
آخرین خبرهای ايلام
انتشار:  شنبه 19 آبان 1397  ::  13:27   

تعامل نیروی انتظامی دهلران با ریش‌سفیدان و معتمدان محلی

سرویس ایلام -  فرمانده انتظامي شهرستان دهلران گفت: تعامل با ریش سفیدان و معتمدان محلی از اولویت های اصلی نیروی انتظامی است.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، سرهنگ منوچهر مکی با حضور در جمع سران، معتمدان  و  ریش سفیدان قبایل و طوایف مناطق دور دست شهرستان دهلران اظهار داشت: خدا را شکر بر مبنای اخلاق، رفتار شما سران و بزرگان طوایف بسیار کریمانه است که واقعا جای تشکر دارد 

وی افزود: تعامل هدفمند با مردم یکی از اهداف پلیس در رسیدن به امنیت پایدار است که در این راستا تعامل با ریش سفیدان و معتمدان محلی از اولویت های اصلی نیروی انتظامی است.

سرهنگ مکی در این دیدار تصریح کرد: پلیس با هر گونه بی نظمی و اخلال در نظم و امنیت عمومی با قاطعیت برخورد می کند و در این رابطه ریش سفیدان می توانند با معرفی افراد بزهکار و اراذل و اوباش، نقش بسزایی در تامین امنیت پایدار داشته و آرامش را به مردم هدیه دهند.

وی یادآور شد: دین داری، عزت نفس، دلسوزی برای مردم و تلاش برای انجام کارهای پایدار مهم‌ترین ویژگی های سران، معتمدان و ریش سفیدان قبایل و طوایف است به طوری که خانه های آنان باید به محلی برای رفع مسائل و مشکلات مردم تبدیل شود.

فرمانده انتظامی شهرستان دهلران ضمن تقدیر از تعامل بزرگان و ریش سفیدان در اجرای ماموریت های پلیس یاد آور شد: ما از همکاری ریش سفیدان با پلیس استقبال می کنیم چون هدف ما رضایت و امنیت برای مردم و شهروندان است.

اخبار کردپرس را در سایت جدید دنبال کنید