سرویس آذربايجان غربي
آخرین خبرهای آذربايجان غربي
انتشار:  شنبه 19 آبان 1397  ::  17:42   

2 میلیارد ریال اعتبار به راهداری مهاباد تخصیص یافت

سرویس آذربایجان غربی- مدیر راهداری و حمل و نقل جاده ای مهاباد گفت: 2 میلیارد ریال اعتبار برای تعمیر و بازسازی ماشین آلات راهدارخانه های شهرستان مهاباد اختصاص یافته است.

کریم عبدالله پور مدیر راهداری و حمل و نقل جاده ای مهاباد در گفت و گو با خبرنگار کردپرس گفت: ابزارآلات راهداری مهاباد فرسوده است و نمی تواند به خوبی پاسخگو باشد و این اعتبار جهت تعمیر و یا اجاره ابزارآلات اختصاص داده می شود.

وی با اشاره به تاخیر در روند نوسازی تجهیزات راهداری مهاباد تصریح کرد: باید تا کنون تمامی دستگاه ها و ماشین آلات راهداری ها تعمیر و تجهیز می شد چرا که با توجه به سرما و بارش های زمستانی در منطقه این مورد به تاخیر افتاده است.

عبدالله پور افزود: برابر تصمیمات اتخاذ شده در ستاد بحران و پس از بازدید مدیرکل ستاد بحران آذربایجان غربی از ماشین آلات و ناوگان اداره راهداری، مقرر شد که 2 میلیارد ریال برای تجهیز و نوسازی ناوگان راهداری و حمل و نقل جاده ای مهاباد تخصیص داده شد.

مدیر راهداری و حمل و نقل جاده ای ادامه داد: بسیاری از ماشین آلات اداره راهداری شهرستان شامل بولدوزر، گریدر و لودر فرسوده است و به نوسازی و تعمیر نیاز دارد؛ بر این اساس انتظار می رود تا این اعتبار هرچه زوتر تخصیص پیدا کند تا در فصل سرما و یخبندان امسال راهداری با مشکل خاصی روبه رو نشود.

گفتنی است؛ درحال حاضر 47 راهدار در راهدارخانه های این شهرستان، به 17 دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین مجهز هستند.

 

اخبار کردپرس را در سایت جدید دنبال کنید