سرویس ايلام
آخرین خبرهای ايلام
انتشار:  یک‌شنبه 20 آبان 1397  ::  10:06   

با تأکید بر مجوزهای بی‌نام؛

کتاب فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان ایلام منتشر شد

سرویس ایلام -  برای معرفی هر چه بیشتر پتانسیل‌های استان در حوزه‌های مختلف جهت سرمایه‌گذاری، کتاب فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان ایلام منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام ضمن اعلام این خبر گفت: به منظور اجرای وظایف مصرح در آئین نامه اجرایی و به هدف معرفی و شناساندن توانمندی ها و فرصت های سرمایه گذاری استان ایلام، این ارگان کتاب مذکور را چاپ کرد.

قدرت فیض اللهی توضیح داد: به منظور اجرای وظایف مصرح در آئین نامه اجرایی مراکز خدمات سرمایه گذاری در مورد معرفی و اطلاع رسانی فرصتهای سرمایه گذاری، مرکز خدمات سرمایه گذاری ایلام این کتاب را با هدف معرفی و شناساندن توانمندی ها و فرصت های سرمایه گذاری استان ایلام منتشر کرد.

وی خاطر نشان کرد: این کتاب با تاکید بر مجوزهای بی نام صادر شده توسط دستگاههای اجرایی به سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی در داخل و خارج از کشور در دستور کار خود قرار دهد، تا با صدور مجوزها و کاهش بوروکراسی اداری در فرایند صدور مجوز و ارائه اطلاعات به روز، بتوان گامی موثری در روند سرمایه‌گذاری استان برداشت.

فیض اللهی افزود: به منظور دستیابی به این اهداف و با همت همکاران در مرکز خدمات سرمایه گذاری بر خود وظیفه دیدیم، کتاب حاضر را تهیه و تدوین نماییم.

وی با ابراز امیدواری ادامه داد: امیدواریم این مجموعه بتواند برای سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی مفید واقع گردد و گامی موثر در جهت دستیابی به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشد.

به گزارش کردپرس، کتاب فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان ایلام در 25 صفحه به معرفی 40 طرح دارای مجوز بی‌نام در بخش کشاورزی، 24 طرح صنعتی پیشنهادی جهت سرمایه‌گذاری، 20 طرح دارای مجوز بی‌نام در حوزه‌ی صنعت، 79 طرح در حوزه‌ی صنایع دستی و گردشگری و 9 طرح دارای مجوز بی‌نام در حوزه شهرداری پرداخته است.

اخبار کردپرس را در سایت جدید دنبال کنید