سرویس آذربايجان غربي
آخرین خبرهای آذربايجان غربي
انتشار:  یک‌شنبه 20 آبان 1397  ::  20:37   

سپرده گذار معترض قرض الحسنه سپهر ایرانیان مهاباد را آتش زد

سرویس آذربایجان غربی- ظهر امروز یکی از سپرده گذار موسسه قرض الحسنه سپهر ایرانیان مهاباد به نشانه اعتراض دفتر این موسسه را به آتش کشید.

به گزارش کردپرس، به نقل از شاهدان عینی ظهر امروز (20آبان ) ماه، یکی از سپرده گذاران موسسه قرض الحسنه سپهر ایرانیان مهاباد با ریختن بنزین بر روی صندلی ها و دیگر اموال موسسه، اقدام به آتش زدن دفتر آن کرد.

این فرد به نشانه اعتراض نسبت به عدم باز پرداخت مبلغ سرمایه گذاری شده خود در این موسسه، اقدام به آتش زدن اموال و فضای دفتری آن کرد.

به گفته شاهدان، آتش سوزی در این موسسه بلافاصله توسط کارکنان و مراجعان دیگر با استفاده از کپسول آتش نشانی خاموش شد.

روابط عمومی نیروی انتظامی مهاباد در گفت و گو با خبرنگار کردپرس گفت: امروز ظهر فردی با مراجعه به دفتر موسسه قرض الحسنه سپهر ایرانیان مهاباد، نسبت به خودسوزی خود اقدام کرده که با تلاش های مردمی از این اقدام وی جلوگیری شده است.

این مقام انتظامی بیان کرد: خبرآتش زدن اموال موسسه و دستگیری فرد خاطی را تایید نمی کنیم.

شاهدان در محل از متواری شدن سپرده گذار معترض پس از آتش زدن اموال بانک از محل خبر دادند.

خبرنگار کردپرس تا این لحظه از وقوع رویداد طی تماس با مدیر موسسه قرض الحسنه سپهر ایرانیان پاسخی دریافت نکرده است.

یادآوری می شود؛ به دنبال پخش خبر ادغام یا ورشکستگی صندوق ندای سپهر ایرانیان مهاباد، روز 20 شهریور سال جاری تعدادی از سپرده گذاران موسسه قرض الحسنه سپهر ایرانیان در محل موسسه تجمع کردند و خواستار بازپس گیری سپرده های خود شدند.

ماه گذشته مدیر عامل صندوق ندای سپهر ایرانیان مهاباد در گفت و گو با خبرنگار کردپرس، از انعقاد تفاهم نامه و واگذاری این صندوق به بانک قرض الحسنه رسالت، جهت ساماندهی صندوق و رفع مشکل سپرده گذاران آن خبر داده بود، ولی هنوز اقدامی در این زمینه صورت نگرفته است.

 

اخبار کردپرس را در سایت جدید دنبال کنید