سرویس آذربايجان غربي
آخرین خبرهای آذربايجان غربي
انتشار:  یک‌شنبه 20 آبان 1397  ::  20:40   

سفر ریاست جمهوری به آذربایجان غربی دوباره به تعویق افتاد

سرویس آذربایجان غربی- پایگاه اطلاع رسانی دولت، از تعویق دوباره زمان سفر رییس جمهور به استان آذربایجان غربی خبر داد.

به گزارش کردپرس، اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری آذربایجان غربی در اطلاعیه ایی اعلام کرد؛ سفر ریاست محترم جمهوری به دلیل پیش بینی های هواشناسی مبنی بر شرایط نامساعد جوی در هفته جاری لغو شده است.

در این اطلاعیه آمده زمان سفر ریاست جمهوری در آینده بسیار نزدیک برگزار خواهد شد که متعاقبا به اطلاع مردم عزیز استان خواهد رسید.

یادآوری می شود؛ مقرر شده بود روحانی در دهه اول آبان ماه به آذربایجان غربی سفر کند. اما شش روز قبل، «محمد مهدی شهریاری» استاندار آذربایجان غربی در یک نشست خبری اعلام کرد که به سبب آماده نبودن برخی طرح ها، سفر رییس جمهور به آذربایجان غربی به اواخر هفته آتی موکول شده است.

استاندار آذربایجان غربی‌ برنامه سفر ریاست جمهوری به این استان را افتتاح و بهره برداری از طرح‌های بیمارستان ۲۰۰ تخت‌خوابی امام‌ خمینی شهرستان خوی، آزمایشگاه مرجع و کلینیک روزانه ارومیه، گاز‌رسانی به ۲۰ روستای استان و شهر سرو ارومیه، فرودگاه و نیروگاه ماکو، فاز توسعه بیمارستان امام‌ خمینی ارومیه و طرح‌های توسعه بیمارستان‌های شهید مطهری و آیت‌الله طالقانی ارومیه با اعتبار بیش از هزار میلیارد تومان اعتبار اعلام کرده بود.

شهریاری همچنین از تعریف ۳ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان طرح خبر داد که قرار است در سفر رئیس جمهور به استان نهایی شود.

 

 

 

 

 

 

اخبار کردپرس را در سایت جدید دنبال کنید