سرویس ترکیه
آخرین خبرهای ترکیه
انتشار:  یک‌شنبه 20 آبان 1397  ::  22:38   

واکنش پروین بولدان به ادعای مذاکرات پنهانی با حزب عدالت و توسعه:

مذاکره با ذهنیتی که نمایندگانمان را در زندان نگه داشته است غیرممکن است

سرویس ترکیه - پروین بولدان، رئیس مشترک حزب دموکراتیک خلق ها در اظهاراتی با واکنش به سخنان اخیر مرال آکشنر، رئیس حزب خوب ترکیه مبنی بر مذاکرات پنهانی حزب دموکراتیک خلق ها با حزب عدالت و توسعه عنوان کرده است: با یک ذهنیتی که نمایندگان ما را در زندان نگه داشته است به هیچ عنوان نمی توانیم دیدار کنیم.

به گزارش کردپرس به نقل از روزنامه جمهوریت، پروین بولدان، رئیس مشترک حزب دموکراتیک خلق ها در اظهاراتی با واکنش به سخنان اخیر مرال آکشنر، رئیس حزب خوب ترکیه مبنی بر مذاکرات پنهانی حزب دموکراتیک خلق ها با حزب عدالت و توسعه عنوان کرده است: با یک ذهنیتی که نمایندگان ما را زندانی کرده و در زندان نگه داشته است به هیچ عنوان نمی توانیم دیدار کنیم.

این اظهارات در حالی صورت می گیرد که پیش از این نیز سَرُخان اولچو سخنگوی حزب دموکراتیک خلق ها نیز در واکنش به این اظهارات مرال آکشنر عنوان کرده بود: کسانی که ادعا می کنند ما با حزب عدالت و توسعه مذاکرات پنهانی صورت می دهیم بهتر است در آینه به خود نگاه کنند.

لازم به ذکر است، مرال آکشنر رئیس حزب خوب ترکیه در اظهاراتی عنوان کرده بود: می دانیم که میان حزب دموکراتیک خلق ها و حزب عدالت و توسعه مذاکرات زیر میزی و زیردستی که فردا منتهی به مذاکرات دلمه باغچه خواهد شد صورت می گیرد. این را از اکنون در اختیار افکار عمومی قرار می دهیم.

 

کد خبرنگار: 30102

اخبار کردپرس را در سایت جدید دنبال کنید

برچسب‌ها:
#ترکیه
#کردها
#حزب دموکراتیک خلقها