سرویس عراق
آخرین خبرهای عراق
انتشار:  دوشنبه 21 آبان 1397  ::  00:59   

20 کشته و زخمی در حمله موشکی حشد الشعبی به مواضع داعش در مناطق مرزی سوریه

سرویس عراق و اقلیم کردستان - فرماندهی عملیات حشد الشعبی در غرب عراق از کشته و زخمی شدن شماری از تروریست های داعش در حمله موشکی به مواضع آنها در آن سوی مرز مشترک با سوریه خبر داد.

به گزارش کردپرس، قاسم مصلح، فرمانده عملیات حشد الشعبی در غرب عراق شامگاه یک شنبه در بیانیه ای که در پایگاه اینترنتی این سازمان منتشر شده، اعلام کرد که نیروهای حشد یک بیمارستان صحرایی، اماکن اقامت و یک انبار اسلحه و مهمات گروه تروریستی داعش در مناطق المراشده، موزان، سوسه و الباغوز علیا در استان مرزی دیر الزور در شرق سوریه را با موشک هدف قرار دادند.

بنا بر آن چه در این بیانیه آمده، مصلح تاکید کرد که بر اساس اطلاعات دریافتی از منابع مورد اعتماد خود، حمله موشکی حشد الشعبی به مواضع داعش در مرز سوریه با عراق علاوه بر تخریب بیمارستان صحرایی این گروه، کشته شدن 13 عنصر تروریستی و زخمی شدن هفت عنصر دیگر را در پی داشته است.

این در حالی است که به دنبال تسلط دوباره تروریست های داعش بر برخی مناطق واقع در استان دیر الزور، حشد الشعبی توانایی موشکی خود در مناطق مرزی استان الانبار در غرب عراق را تقویت کرد تا امنیت مرزها را در برابر هر گونه تلاش آنها برای ورود از خاک سوریه را ناکام بگذارد.

اخبار کردپرس را در سایت جدید دنبال کنید

برچسب‌ها:
#عراق
#سوریه
#حشد الشعبی
#داعش
#حمله موشکی